İnsanın kendini güvende hissetmesinden daha değerli ne olabilir?


Bu soru, MediGuard olarak faaliyetlerimize yön veren felsefeyi mükemmel biçimde özetliyor.

Size daha güvenli bir hayat sunabilmek için, koruyucu tekstil ürünleri konusunda uzman MediGuard markamızla medikal maskeden tuluma, hastane önlüklerinden gözlüğe kadar birçok koruyucu ekipman üretiyoruz.

2010 yılında kurulan tekstil şirketimiz yıllar içerisinde çalışmalarına uzmanlaşarak devam etti. Her gün karşılaştığınız zorlukları anlıyor, hayatınızı daha güvenli hale getiren tekstil ve koruyucu ekipmanlar konusunda uluslarası standartlarda üretim yapıyoruz.

Ürünlerimize ve üretim süreçlerimize daha fazla değer katmak için, ISO 13485 kalite yönetim sistemini etkin bir biçimde kullanıyoruz.

MediGuard — güvende olmanız için çalışıyoruz.

MEDIGUARD MASKELERİ NEDEN KALİTELİ?

Sağlık Bakanlığı Onaylı

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı üretim tesisimizde üretilen tüm ürünler üst düzey medikal standartlara sahiptir. Bakanlık ÜTS sistemine kayıtlı olan ürünlerimizi ÜTS uygulaması aracılığıyla yandaki QR kod ile sorgulayabilirsiniz.

 

EN14683, Type IIR Belgeli

Bağımsız laboratuvarlar tarafından test edilip onaylanan MediGuard maske, havadaki partikülleri %99’a kadar filtre eder. EN 14683 standardında, ISO 13485 kalite yaklaşımıyla üretilen MediGuard Type IIR maskeler sizi etkili bir biçimde korur. Bakteri filtrasyon, solunabilirlik, sıvı sıçrama direnci ve mikrobiyal temizlik gibi 4 zorlu testi başarıyla geçen MediGuard maskeleri güvenle kullanabilirsiniz.

1. Sınıf Malzemeler

Yumuşak kumaşı, şekil alan teli ve kulak acıtmayan lastikleriyle MediGuard size konforlu koruma sağlar. Her kumaş MediGuard üretim sürecine dahil olamaz. Yalnızca Türkiye’nin en güvenilir tedarikçilerden aldığımız yüksek kaliteli dokumasız kumaşları kullanıyoruz. Bu yaklaşımımız lastikten burun teline, poşetinden kutusuna kadar tüm malzemelerin medikal standartlarda olmasını sağlar.

İyi maskeyi nasıl anlarız?

Covid-19 dünyasında, maskeyi kendimizi korumak için takıyoruz. Peki, tek kullanımlık bir maske sizi etkili bir şekilde koruyabilecek hangi özelliklere sahip olmalı? Tek kullanımlık medikal maskede en üst yüksek standart Tip IIR (Type IIR) maskelerdir. Bu maskeler hava yoluyla taşınan patojenlere karşı sizi etkili bir biçimde korur.

EN 14683 standardına göre üretilen Tip IIR maskeler, bu standardın gerekliliklerini karşıladıklarını kanıtlamak için 4 farklı laboratuvar testinden geçmek zorundadır:

• Sıvı Sıçrama Direnci Testi , • Bakteri Filtrasyon Testi (%98+),  • Solunabilirlik Testi, • Mikrobiyal Temizlik Testi

Yukarıdaki testlerin tamamını geçen maskeler güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Akıllı Ambalaj

Güvende olmanız için çalışıyoruz.